درباره ما

تماس با آریا ماسل

شرکت ویهان آریا با نام تجاری آریاماسل، عاملیت رسمی مجاز فروش محصولات غذایی، رژیمی، ورزشی از داروخانه دکتر سید محمد موسوی است، که شامل برندهای دارای مجوز و کیفیت اصلی روز دنیا با نشان استاندارد GMP از سازمان غذا و دارو و کدینگ IRC تک تک محصولات از وزارت بهداشت و درمان با هدف تامین سلامت تغذیه ای جامعه افراد علی الخصوص ورزشکاران عزیز میباشد.
کلیه محصولات تحت پوشش آریاماسل از طریق داروخانه فوق بصورت حضوری و اینترنتی به راحتی قابل دسترس بوده و همچنین خدمات مشاوره رایگان قبل از تهیه محصولات از طریق کارشناس ارشد فیزیولوژیست ورزش و تغذیه فراهم میباشد.
مجموعه آریاماسل، ضمن تعهد بر تضمین اصالت و کیفیت بالای محصولات ارائه شده توسط کارشناسان فروش، پذیرش عودت کالاها درصورت نارضایتی مشتریان عزیز را نیز امکانپذیر نموده است.
امید است بازرگانی ویهان آریا با نام تجاری آریاماسل، بتواند گامی بلند در راستای معرفی، توزیع و ارائه محصولات موجود در داروخانه فوق به سرتاسر کشور و حتی در سطح بین المللی نیز بردارد.

مجوز ها

خوشبختانه فروشگاه آریا ماسل بعد یک دهه فعالیت تخصصی در حوزه فروش مکمل های بدنسازی موفق به اخذ فروش اینترنتی شد. یکی از مهم ترین ویژگی های یک فروشگاه معتبر اینترنتی داشتن مجوزات لازم برای فروش اینترنتی محصولات بدنسازی است. 

بستن
مقایسه